Welcome, visitor! [ Login

Kurumsal

Kurumsal olarak hizmetlerimizi 10 yılı aşkındır İstanbul korsan taksi sektöründe sizlerle paylaşmaktayız. Deneyimli ve liyakat sahibi ekip arkadaşlarımızla birlikte, edindiğimiz deneyim doğrultusunda aradığınız kaliteyi sizlere hissetmeyi amaçlamaktayız. Şirketimiz, ilerleyen süreçlerde, iş birliği üzerinden de çalışmalarını sürdürmeye başladı. Böylelikle, araç kadromuzda yeni isimlerin bulunmasına da bir yöntem oluşturduk.

Şu anda sürdürmekte olduğumuz hizmetlerimizde, 50’den fazla araç sayımızla birlikte sizlerleyiz. İstanbul’un her yerinde, konforlu ulaşım hizmetleri vermekteyiz. Hem araç kadromuzun kaliteli olmasına hem de şoförlerimizin liyakat sahibi olmasına özen göstermekteyiz. Her markadan her sınıftan araçlarla birlikte, seçenekleri de zengin tutmaktayız.

Firmamızla iletişim ve iş birliği için iletişim kaynaklarımıza göz atabilirsiniz. Güncel haberlerden haberdar olmak isterseniz Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. Ayrıca Whatsapp gibi hızlı erişim noktalarında da bulunmaktayız. Gerek müşterilerimize gerekse de iş ortaklarına en hızlı şekilde hizmet sağlamaktayız.

Firmamızın temel misyonu, konforlu taşımacılığı sürdürülebilir kılmaktır. İstanbul taksi sorununu ortadan kaldırmaktır. Bunun zor bir yolculuk olduğunu biliyoruz. Fakat yeterince zamanı arkada bıraktık. Artık deneyim noktasında da belirli bir doygunluk noktasına geldik. Müşterilerimizi daha yakından tanıyor ve onlara temas etmeyi de öğrenmiş bulunuyoruz.

Kurumsal Politikamız

Şirketimiz, bu güveni, arkada bıraktığı deneyimden toplamaktadır. İstanbul içi olan zorlu direksiyon vakitlerimiz bizlere çok şey öğretti diyebiliriz. Artık şehirlerarası olarak da yolculuk yapmaya hazır hissediyoruz. Ve kaliteli bir şekilde, konforlu bir şekilde bu hizmetleri sizlerle paylaşmaya gayret ediyoruz.

Kurumunuz özelinde araç ihtiyacınız varsa bizlere ulaşabilirsiniz. İstanbul korsa taksi hizmetlerimizde yer almakta olan tüm araç filomuzu, belirli bir randevu sisteminde size açabiliriz. Şirketlerle çalışıyor, kurumlara hizmet sağlıyoruz. VIP olarak şoförlerimizle hizmetlerimizi kaliteli bir şekilde veriyoruz. Ayrıca araç içi ikramları gibi daha lüks olan hizmetleri de ihmal etmiyoruz.

Lüks ve geniş olan araç seçeneklerimizden sadece kurumlar değil müşterilerimiz de yararlanabilmektedirler. Aile için uygun olan geniş ve ekonomik araçlarımız da vardır. İletişim seçeneklerinden hemen ulaşabilirsiniz.

Bizi Hemen Arayın