Welcome, visitor! [ Login

İletişim

İletişim

Firmamızla iletişime geçebilmeniz için güncel ağlarımızı paylaşmak isteriz. Şu anda internet sitemiz dışında iki farklı mecrada daha aktif olarak yer almaktayız:

  • Instagram
  • Whatsapp

Whatsapp üzerinden telefon numaramızı da alabilirsiniz. Dilerseniz daha sonrasında arayabilirsiniz. Ancak firmamız şoförleriyle özel olarak da irtibat halinde olabilmektesiniz. Bir süre sonrasında, araç tercihlerinizin yanı sıra şoför tercihi de yapabilmektesiniz.

Bizimle çalışmak isteyen kişiler için de iletişim seçeneklerimizi paylaşmayı sürdürüyoruz. Müşterilerimize hızlı randevu sistemleri vermenin yanı sıra bir de iş ortaklığı düşünenlerle de görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Biliyorsunuz ki sistemimiz, aktif araç sayısıyla doğru orantılı şekilde büyümektedir. Ve bu yüzden dolayı da en temel amacımız ilk başta aktif araç sayımızı artırmaktır.

Nitekim İstanbul son derece büyük bir şehirdir. Ulaşım ve taksi sorununu çözmek hiç de kolay değildir. Öyle ki, bu sorun senelerin, yılların sorunudur! Bizler de bu sorunun çözümüne katkı sağlamak için her zaman iş ortaklarını bünyemize davet etmekteyiz.

İletişim adreslerimizden bizlere ulaştığınız takdirde, araçlarınızın uygun olup olmadığını görüşebiliriz. Ekibimize katılacak olan araçların listesini sürekli güncel tutmaktayız. Lüks ve ekonomik sınıf araçlarla hizmetler vermeye özen göstermekteyiz. Tabii ki hizmet seçeneklerine göre araçları seçmeye dikkat ediyoruz.

Firmamızla ilişkili “Hakkımızda” kısmında daha detaylı geçmiştik. Bizimle iletişime geçmiş olan müşterilerimizin birtakım bilgileri bizlerle paylaşmaları önemlidir. Mesafe, gidecekleri ilçe ya da il gibi bilgileri öğreniyoruz. Daha sonrasında uygun şekilde fiyatlandırmayı belirliyoruz. Ve böylece yola çıkmadan öncesinde dahi fiyatlandırmayı belirlemiş oluyoruz.

Müşterilerimizle iletişim ağlarımızı güçlü tutmak amacıyla, sosyal medya hesaplarında da aktifiz. Ve şu anda Instagram’da birçok kesime hizmet verecek kadar ağımızı genişletmiş durumdayız. Böylelikle müşterilerimize abonelik hizmetleri gibi daha özel ve kişiye dair paketler de sunmaktayız. Temelde daha ekonomik hizmet vermeyi amaçlamakta olan bu tarz abonelik hizmetleri, İstanbul halkının da benimsediği bir yöntem olmaktadır.

Şu anda araç sayımızı daha da yukarıya çektik. Artık İstanbullu için her şey hazır. Tek yapmanız gereken güncel ve aktif olan iletişim adreslerimizi takip etmenizdir. Böylelikle taksi taleplerinizi de gerçekleştirmiş olacaksınız. Dilediğiniz noktaya araç çağırabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak, özel sorularınızı sormak için de iletişim adreslerimize mesaj atabilirsiniz. Sizlerle özel olarak ilgilenecek olan çağrı merkezimizdeki uzmanlarımız, soru işaretlerinizi yanıtlandıracaklardır. Sorunsuz bir biçimde, konforlu bir şekilde yolculuğunuzu tamamlamanızı sağlayacağız. Telefon numaramızı güncel olarak Instagram hesabımız üzerinden takip etmeyi de unutmayın.

Bizi Hemen Arayın