Welcome, visitor! [ Login

Hakkımızda

Hakkımızda

Götürdegötürelim ekibi olarak, İstanbul sınırlarında yaşayıp taksi sorunlarıyla uğraşmaktan bezmiş ve yorulmuş halka ilaç olmak istiyorum. En temel vizyonumuz, ekonomik ve konforlu ulaşımı mümkün kılmaktır. Ve tabii ki bunu kaliteli bir araç kadrosu, şoför kadrosuyla da beslemeyi ihmal etmiyoruz. Ucuz taşımacılık hizmetlerimizi, lüks sınıf araçlarla konforlu şekilde yapıyoruz. Şoförlerimiz, bu iş özelinde çeşitli mülakatlardan geçerek özel olarak seçilmektedirler.

Uzun süredir sektörde deneyimimizi yansıtmayı sürdürüyoruz. İstanbul’da biliyorsunuz ki her şeyden önce deneyim gelmektedir. Başka bir şehirden gelmiş olmak, bu kent sınırlarında sudan çıkmış balık gibi hissettirmektedir. Çünkü trafiğine, ulaşımına temas etmeksizin şehrin dokusunu anlamak hiç de kolay değildir. Firmamız, uzun süredir bu dokunun içerisinde kendisini geliştirerek hizmet ağını genişletmiştir.

Şu anda İstanbul şehir içi hizmetlerimiz, kentin her yerine en uygun güzergahları kullanmak kaidesiyle sizleri götürmeyi hedeflemektedir. Ayrıca yakın zamanda şehirlerarası hizmetlerimize de başladık. Aynı şekilde geniş ve konforlu araç kullanımlarımızı burada da sürdürüyoruz. En uygun araç tercihlerini yaparak, müşterilerimizin ekonomik olan yolculuklarını en üst düzeyde kaliteyle noktalıyoruz.

Şehrin taksi ve taksici sorunlarına dair yaptığımız geniş ar-ge çalışması sayesinde, İstanbul halkının tam olarak ne istediğini gayet biliyoruz. Ancak ne olursa olsun konu dönüp dolaşıp yine de halkın ekonomik taleplerine gelmektedir. Bunun da farkındayız. Bu yüzden her şeyin başı ucuz fiyat diyoruz.

Dolayısıyla uzun olan yolculuklarda dahi ekonomik fiyatlandırmamızı temel esas olarak alıyoruz. Araçlarımızı size en uygun şekilde seçiyoruz. Yük miktarınıza, kişi sayısına göre araçlarımızı belirliyoruz. Böylelikle konforu da bir yandan elden bırakmıyoruz. Taksicilerin eksik kaldıkları bir çok yer olduğu malum. İşte, bizler de bu boşlukları en kaliteli şekilde liyakat sahibi ekip arkadaşlarımızla doldurmayı misyon ediniyoruz.

Bizi Hemen Arayın