Welcome, visitor! [ Login

Esenyurt Korsan Taksi

Esenyurt Korsan Taksi | Esenyurt Kaliteli Taksi Hizmeti | 31 Aralık 2021

Esenyurt korsan taksi hizmetleri almak için esasında birçok sebebimiz var diyebiliriz. İstanbul sınırları içerisindeki çözülmeyen taksi sorunu mu dersiniz, ekonomik sorunlar mı dersiniz? Yoksa taksicilerin müşterilere olan tavırlarını da mı öne sürersiniz… Yurt dışına kıyasla, ülkemizdeki taksicilik hizmetleri ne yazık ki ciddi anlamda iptidai ve köhne bir yapıdadır.

Bu öncülümüzün en sağlam örneklerini bize kalırsa Uber denemesinde görmüştük. Vatandaşı istediği yere götüren, kaliteli ve konforlu araçlarla servis veren sivil taksicilik anlayışını misyon edinmiş bu uygulama, resmen magandaca bir tavır ile karşılandı. Buradaki tavrın arka planında her ne kadar gelir kaygıları olsa da, ifade biçimi, resmen ülkemiz taksicilik hizmetlerini ortaya koyuyordu.

İşte bu yüzden, gün geçtikçe -özellikle de İstanbul’da- daha sık bir şekilde Esenyurt korsan taksi hizmetleri başlıklarını görmeye başladık. Tabii ki dilimizde “Korsan” kelimesi zihnimizde hiç de hoş şeyleri çağrıştırmadığı için birtakım kaygılar da yaşamıyor değiliz. Dolandırılma kaygısı, taciz edilme kaygısı… Memleketimizin sorunları hiç bitmiyor ki bu konuda her şer pirüpak olsun!

Bu yüzden bize kalırsa Esenyurt korsan taksi, normal taksicilik hizmetlerine göre zaten kulakta ürkütücü tınlaması itibariyle 1-0 geriden başlamaktadır. Ancak biraz şans verip daha yakından bakarsak, buradaki çalışanların ve taksicilik sisteminin çok daha ileri seviyede olduğunu göreceğiz. Ve hatta elit bir seviyede hizmetin verilmekte olduğuyla karşılaşacağız.

Sizlerle birlikte bu yazımızın genelinde, son 2 senenin yükselen ivmesi olan Esenyurt korsan taksi hizmetleri ile ilgili konuşacağız. Merak ettiğiniz birtakım soru işaretleri olduğunu biliyoruz. Nitekim birkaç tanesi üzerine de hemen giriş niteliğinde cümleler kurduk. Fakat hala bazı pürüzler var. Hele ki ilk defa bu tarz hizmetlerden yararlanacaksanız genel olarak karşılaştığımız soru işaretlerinin şunlar olduklarını söyleyebiliriz:

 • Araçlar konforlu, temiz ve kaliteli mi?
 • Müşteri ve şoför arasındaki iletişim nasıl? Çalışanlar özel mi seçiliyorlar?
 • Korsan taksi çağırmak istiyorsam ne yapmalıyım?
 • Can ve mal güvenliğim konusunda benim için bir tehdit oluşturacak mı?

Esenyurt Korsan Taksi Kaliteli Arabalar İle Hizmet

Esenyurt korsan taksi ile ilişkili ilk konu ve soru işareti dediğimiz gibi araç mevzusudur. Çünkü istatistiklere göre korsan taksi ile seyahat eden kişiler en çok aşağıdaki güzergahlar açısından bunu talep etmektedirler:

 • Havaalanına giderken
 • Uzak mesafe sırasında

Yani genel olarak aslında ya yük sayısı fazla olan kişiler veyahut da uzak mesafelere daha ekonomik bir şekilde gitmek isteyen müşteri portföyü ile karşılaşıyoruz. Bu da tabii ki anlaşılır bir durumdur. Sonuçta uzak mesafelerde İstanbul içi taksi ile ulaşımın ne kadar pahalıya mal olduğunu hepimiz biliyoruz. Buna şahitlik ediyoruz.

Tabii ki işin ekonomik kısmının da var olmasının yanı sıra, uzun seyahatler sırasında bir de “araç konforu” başlığı da ön plana çıkmaktadır. Hele ki bir de yeni varyantların yayılmasını düşünür, pandemi sürecinin hala son hızıyla devam etmekte olduğunu da bir kenara koyarsak, bu durum çok daha bariz bir hal alacaktır.

Müşteriler için Esenyurt korsan taksi hizmetlerinin konforlu ve temiz olduğunu hemen söyleyelim. Bunu güvenilir kaynaklar üzerinden doğrulamamız da mümkündür. Nitekim sistemin kullanıcılarının yaptıkları yorumlar da bunu göstermektedir. Zaten bu tarz hizmetler biraz da biliyorsunuz ki kulaktan kulağa iletilmektedir. Müşterilerin başka müşterilere olan tavsiyeleri üzerinden sistem kendisini geliştirmektedir.

Bu noktada Esenyurt korsan taksi hizmetleri içerisindeki gelişim süreci de hemen göze çarpmaktadır. Ayrıca araçların da gittikçe daha geniş ve lüks bir hal aldığını da görüyoruz. Nitekim aynı şekilde çalışan personel sayısındaki artış da göze çarpmaktadır. Bununla birlikte daha liyakat sahibi ve Uber hizmetlerinden özlemini hissettiğimiz müşteri-şoför ilişkisine de yine şahitlik etmekteyiz.

Şoförlerin düzenli olarak araç temizliklerini yaptırdıklarını görüyoruz. Ve tabii ki maske kullanımının da her zaman önemli bir konu olduğunu da görmekteyiz. Özellikle çalışanlar bu tip konularda özenle uyarılmaktadırlar. Ve zaten şoförlük hizmetleri verecek olan kişilerin de özenle seçildiklerini unutmayalım. Bu noktada şirketin özel olarak bir efor sağladığını görüyoruz.

Esenyurt Korsan Taksi Hoşgörülü Taşımacılık

Esenyurt korsan taksi hizmetleri ile ilişkili bir diğer konu da müşterilerin zihnindeki ikinci soru olan iletişim meselesidir. Haberlerde sık sık görüyoruz: “Turistleri dolandıran taksiciler”, “Kadınları taciz eden taksiciler”, “Bir taksici maganda şoförle kavga etti”… Bu başlıklar hiç de yabancı gelmiyor değil mi? Evet, ne yazık ki haksız olmak isterdik ancak ülkemizde ve özellikle de İstanbul’da tablo ne yazık ki bu şekildedir.

Ancak günümüzde çok popüler olan sosyal medya tabiri var biliyorsunuzdur: “Geliyor gelmekte olan”. Gerçekten de taksicilik sorununa dair bir çözüm gelmediği müddetçe, müşterilerin dipten gelen şikayetlerini anlayıp onlara empatik bir şekilde hizmet veren çözümler her zaman gelecektir. Bu ilk başta Uber oldu ancak daha sonrasında devlet ve taksiciler el ele sistemi kapattılar. Fakat şimdi de bunun boşluğunu Esenyurt korsan taksi hizmetleri kapatmayı başarmaktadır.

Mesela Uber’in çıkış yaptığı günleri hatırlayalım. Hep birlikte çalışanların ne kadar hoşgörülü olduklarını anlatıyorduk. Ayrıca araçların ne kadar konforlu olduğundan bahsediyorduk. Ülkemiz için bir devrim niteliği olduğundan bahsederken, hemen kapı dışarı ettiler. Şimdi o liyakat sahibi, kaliteli insanlar, kendilerini Esenyurt korsan taksicilik ile göstermeye başladılar. Evet belki sistemi kapı dışarı etmiş olabilirler. Ancak sistemi var eden nüve kadro bir şekilde hala İstanbullu ile buluşmaya kendisine yol yordam çizebilecek yetkinliktedir.

Çalışanlar arasında eğitimli, disiplinli olan kişilerin olmasına özen gösterilmektedir. Çünkü burada amacın aslında sistemi beslemek olduğunu görüyoruz. Mesela üniversiteli ancak belirli bir süreliğine iş arayan kişileri de yine direksiyon başında görebilmekteyiz. Elbette ki sürüş kalitesi gibi yetkinlikler de ön planda olmaktadır. Ancak en temel konu, İstanbul taksicilerinin yapmadığı bir şeyi müşterilere sağlamaktır: hoşgörü ve nezaket.

Nitekim Esenyurt korsan taksihizmetleri alan kişilerin de bu konudan gayet memnun olduklarını görmekteyiz. Herhangi bir şikayet dillendirilmemiştir. Bunu sosyal medya hesaplarından da takip etmekteyiz. Ayrıca zaten bu tarz konularda olası şikayetler çok daha hızlı bir şekilde büyüyecektir. Zaten dediğimiz gibi sarı taksiler karşısında ismen ve statü açısından bir nevi geriden gelmektedirler. Bu yüzden olası bir kötü haber sonrasında zaten bu haberin kara delik gibi büyüyeceğini biliyoruz. Ancak şirketin buna çok özen göstermekte olduğunu da görüntülüyoruz.

Esenyurt Korsan Taksi İstiyorum

Bu yazımızda dediğimiz gibi biraz da aslında ilk defa hizmet alacak kişileri hedefliyoruz. Doğal olarak tabii ki Esenyurt korsan taksi istiyorum şeklindeki bir talepleri gündemde olacaktır. Ancak bunu nasıl yapacaklarını bilmiyor olabilirler. Öncelikli olarak şirketin kendi Instagram sitesi olduğunu söyleyelim. Buradan mesela iletişim bilgilerine erişim sağlayabilmektesiniz. Veya mesaj da atabilirsiniz.

Öyle kapı arkasında bulunan, sadece birtakım seçilmiş kişilerin alabilecekleri hizmetlerden bahsetmiyoruz. Gerçekten de halka hizmet için seçilmiş kadrosuyla birlikte bir hizmet görüyoruz. Bu yüzden tabii ki doğrudan iletişim seçeneklerinin bulunduğunu da görmekteyiz. En hızlı şekilde mesela erişim sağlayabileceğimiz Whatsapp numarası vardır. Ya da arayabileceğinizi de yinelemiş olalım.

Esenyurt korsan taksi hizmetleri içerisinde kısa mesafe ya da uzun mesafe fark etmiyor. Bugün biliyorsunuz ki taksiciler mutlaka ilk başta sizlere nereye gideceğinizi soruyorlar. Ancak kendi keyiflerine uygunsa sizleri alıyor hizmet veriyorlar. Tabii ki geriye kalan tek şey mağdur müşteriler oluyor.

Az sayıdaki taksilerin İstanbul gibi kalabalık bir metropole yetmeyeceğini biliyoruz. Bu yüzden Esenyurt korsan taksi hizmetleri gün geçtikçe daha da müşteri toplamayı başarıyor. Daha güzel bir şeyden bahsedelim. Burada müşteriler oldukça kalıcı bir süreklilik de göstermektedirler. Yani mesela kısa mesafe ya da uzun mesafe fark etmeksizin sürekli olarak şirkete arama yapmayı seçiyorlar.

Oysa sarı taksilerden hizmet alırken buna pek de dikkat etmiyorlar. Önlerine gelen taksiye atlıyorlar. Ancak korsan taksicilik hizmetleri sonrasında diledikleri konumdan zaten firmadan özel bir araç alabileceklerini biliyorlar. Nitekim şirket bunun garantisini vererek sizleri İstanbul’un her köşesinden alma garantisi de sunmaktadır.

Korsan Taksi Esenyurt Güvenilir Midir ?

En önemli olarak gördüğümüz yere geldik: Esenyurt korsan taksi güvenilir mi? Burada belirli kaygıları da içerisine alarak aslında sorumuzu sorduğumuzu belirtmeliyiz. Çünkü bugün taksicilerden canı yanmış binler görüyoruz. Maddi açıdan olmak zorunda değil. Bazen bu durum daha da münferit olaylara kadar gelişebilmektedir. Taciz edilenler mi dersiniz yoksa şoför tarafından darp edilenler mi dersiniz?

İsterseniz deneyebilirsiniz. Rastgele bir haber okumak üzere Google üzerinden arama yapın. Zaten göreceksiniz ki sarı taksiler ismini bu tarz haberlere altın harflerle yazdırmışlardır(!). Esenyurt korsan taksi hizmetleri içerisinde ise müşterinin güvenilir ve emniyetli bir şekilde istediği yere ulaştırılması açısından büyük bir kaygı söz konusudur. Araçlarda yer almakta olan güvenlik kameraları gibi önlemler de zaten şirketin sürekli olarak müşterisiyle temas halinde olmasını sağlamaktadır. Böylelikle istenmeyen durumların tespiti anlık olarak yapılmaktadır.

İstemediğiniz bir durumu yaşamanız durumunda hemen zaten plaka üzerinden gerekli şikayetleri yapmanız yeterlidir. Bu durumda şirket, müşterisinin mağduriyetini gidermekle kalmıyor ayrıca tabii ki sorun çıkarmış olan şoförlerin de sistemden uzaklaştırılmasını da sağlıyorlar.

Korsan taksicilik içerisinde her şirketin bu tarz güvenilir hizmetler vermediklerini de görüyoruz. Mesela fiyatlandırma meselesi çok bağımsız bir konu olmasından ötürü bazı şirketlerin aşırıya kaçan fiyatlar çektiklerine de denk geliyoruz. Neyse ki bu noktada Esenyurt korsan taksi her zaman diğer seçeneklere göre en uygun fiyatlı olma garantisiyle karşımızda yer almaktadır.

Sistem tarafından belirlenmiş olan fiyatlandırma yöntemi sayesinde her araç aynı şekilde tutarlı bir fiyat çekmektedir. Ayrıca tabii ki sarı taksilere kıyaslama yaptığımızda genel anlamda da ciddi oranda bir indirim görmekteyiz. Zaten özellikle de uzun süreli müşterilerin bu hizmetleri daha çok tercih ettiklerine de şahitlik etmekteyiz.

Artık yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Ez cümle geçmek ve konuyu toplayıp sonlandırmak isteriz. bu yazımızda sizlere Esenyurt korsan taksi hizmetleri ile ilgili genel bilgiler verdik. Firmanın bıraktığı izlenimi müşterilerin yorumlarına göre aktardık. Ayrıca firmayla iletişime nasıl geçebileceğinizin de altını çizdik.

Ayrıca, şirketinbenimsediği yolu da özenle sizlerle paylaştık. Böylece ön yargımızın gereksiz olduğunu gördük. Dahası, firmanın bu noktadaki puanlamasına da bakarak sizin için güvenilirlik çıktısı da verdik. Böylelikle artık hemen gerekli iletişim hatları üzerinden şirketle görüşebilir, uygun bir taksi talebinde bulunabilirsiniz. Bu arada şirketi Instagram üzerinden de takip etmeyi unutmayınız. Düzenli paylaşımlarla birlikte burada sürekli birtakım güncellemelere de şahitlik ediyoruz.

72 total views, 3 today

  

Leave a Reply

 • Beylikdüzü Korsan Taksi

  Beylikdüzü Korsan Taksi

  by on 30 Aralık 2021 - 0 Comments

  Beylikdüzü korsan taksi hizmetleri ve bu kapsamda müşterilerin sorularını ve varsa sorunlarını konuşacağız. Öncelikli olarak şunu söylemeliyiz ki, Uber dönemi sonrasında korsan taksicilik ciddi anlamda palazlandı. Bunun sebeplerini sıralamak isteriz. Çünkü Freud’un da dediği gibi, sorunları bastırmak onların sadece farklı bir şekilde ifade edilmesine sebebiyet verecektir. Bu sebepleri sarı taksiciler görmek istemeseler de, alternatif çözümlerle […]

 • Bayrampaşa Korsan Taksi

  Bayrampaşa Korsan Taksi

  by on 30 Aralık 2021 - 0 Comments

  Bayrampaşa korsan taksi ile ilişkili konuşacağız. Götürdegötürelim uygulaması ve şirket özelinde hem genel korsan taksiciliği hem de şirket hizmetlerini ele alacağız. Böylelikle, sarı taksilerin verdikleri pahalı fiyatlar yerine alternatif birtakım seçenekler olduğunu da sizlere göstermiş olacağız. Tabii ki korsan taksicilik ile ilgili çok sayıda soru işareti de vardır. Bunları ilk başta çözüme kavuşturmamız gerekmektedir. En […]

 • Bakırköy Korsan Taksi

  Bakırköy Korsan Taksi Hizmeti

  by on 29 Aralık 2021 - 0 Comments

  Bakırköy Korsan Taksi hizmetleri, gün geçtikçe çok daha popüler bir konuma eriştiler. Bu yazımızda da detaylı bir şekilde bu hizmetleri incelemiş olacağız. Bildiğimiz taksicilik anlayışına göre mesela hangi konularda avantaj sahibi olmamızı sağlamaktadır ona da bakacağız. Öncelikli olarak belirli ekonomik kaygıların ağır bastığı dönemden geçiyoruz. Dolayısıyla da tabii ki cebimizi düşünüyor ekonomimizi sağlıyoruz. Kaçınılmaz olarak […]

 • Esenyurt Korsan Taksi

  by on 31 Aralık 2021 - 0 Comments

  Esenyurt korsan taksi hizmetleri almak için esasında birçok sebebimiz var diyebiliriz. İstanbul sınırları içerisindeki çözülmeyen taksi sorunu mu dersiniz, ekonomik sorunlar mı dersiniz? Yoksa taksicilerin müşterilere olan tavırlarını da mı öne sürersiniz… Yurt dışına kıyasla, ülkemizdeki taksicilik hizmetleri ne yazık ki ciddi anlamda iptidai ve köhne bir yapıdadır. Bu öncülümüzün en sağlam örneklerini bize kalırsa […]

 • alo korsan taksi

  Esenler Korsan Taksi

  by on 31 Aralık 2021 - 0 Comments

  Esenler korsan taksi hattı ile birlikte çok uygun fiyatlar eşliğinde hizmet alabilmektesiniz. Birçok kişinin artık İstanbul içi ulaşımın her türlüsünden kaçınmaya çalıştıklarını görüyoruz. Minibüsler çok kullanışsız. Taksiler çok pahalı ve stresli. Metroya yakın değilsiniz… İstanbul’da yaşayıp da ulaşım sorunu çekmek için nedenimiz eksik olur mu? Olmaz. Bu yüzden korsan taksicilik sektörü artık çok daha gelişmiştir. […]

Bizi Hemen Arayın