Welcome, visitor! [ Login

Esenyurt Korsan Taksi Hizmetimiz

Genel 10 Ocak 2022

Esenyurt korsan taksi ihtiyacınız mı var? Bu yazımızda sizlere birtakım konulardan bahsedeceğiz. Ve tabii ki hızlı bir biçimde nasıl korsan taksi hizmetleri alabileceğinizden de bahsedeceğiz. Tabii ki kafanızda birtakım soru işaretlerinin olduğunu varsayıyoruz. Genel itibariyle bu tarz soru işaretlerinin birçok kişide oluştuğunu da kabul etmemiz gerekiyor. Nedir bunlar?

 • Korsan taksi fiyatları ne kadar?
 • Kısa mesafe hizmet alabilir miyim?
 • Havaalanı gibi uzun mesafelere hizmet var mı?
 • Araçlar geniş mi? İstediğim türde araç bulabilir miyim?

En temelde yerleşmiş olan şablon soru işaretleri bunlardır. Tabii ki diğer birtakım sorularınızın da olduğunu biliyoruz. Ancak bizler bu yazımızda Esenyurt korsan taksi hizmetleri alacak kişilere bu sorular üzerinden bir anlatı inşa ediyoruz.

Esenyurt Korsan Taksi Güvenilir Mi?

Birçok kişi Esenyurt korsan taksi hizmetleri alırken başına bir şey gelir mi diye endişe etmektedirler. Ancak şunu belirtmeliyiz ki, alacağınız hizmetlerdeki güvenlik, sarı taksilere göre çok daha üst düzeydedir. Neden mi?

 • Çünkü çalışanlar özel olarak seçilir ve eğitimli kişiler olmalarına dikkat edilir
 • Ayrıca araçlarda özel takip sistemleri vardır
 • Güvenlik kameraları ile birlikte müşteri takibi de yapılır

Esenyurt Korsan Taksi Fiyatları

Esenyurt korsan taksi fiyatları ile başlıyoruz. Hemen şunu söylemeliyiz: alacağınız hizmetler çok daha ekonomiktir! Fakat tabii ki birtakım diğer unsurlara da hakim olmamız önemlidir. Mesela firmaların birtakım mesafe hesaplayıcılara olanak sağladıklarını bilmeliyiz. Böylelikle henüz firmayla iletişime geçmeksizin otomatik olarak site üzerinden fiyat hesaplaması yapmaktasınız. Ayrıca araç içerisinde de navigasyon kullanımları aktiftir. Bu iki şeye hizmet etmek için önemlidir:

 • İlk olarak tabii ki en kestirme yolu kullanmayı sağlamaktadır
 • İkinci olaraksa müşterinin de yolu takip edebilmesine olanak sağlayacaktır

Fiyat hesaplamaları ortalama olmakla birlikte belirli bir inisiyatife de bağlıdır. Diyelim ki araç talep ettiniz. Burada şoför ile kuracağınız diyalog vesaire tamamen iki kişi arasında özeldir. Dolayısıyla araçtan ayrılırken ne kadar para vereceğiniz de yine şoför ile aranızda geçecek anlaşmaya göre de değişkenlik göstermektedir.

Esenyurt Kısa Mesafe Korsan Taksi

Esenyurt kısa mesafe korsan taksi hizmetleri var mı? Sarı taksicilerin en çok bezdirdikleri şeylerin başında, kısa mesafe isteyen müşterileri araca almamak vardır. Ne yazık ki birçok kişinin bu sorundan mustarip olduklarını görüyoruz. Haberlere kadar çıkan bir mesele olduğunun da altını çiziyoruz.

Ancak Esenyurt korsan taksi hizmetleri ister uzun mesafe isterseniz de kısa mesafe olarak sizlere gerekli hizmetleri sunmaktadır. Bu konuda herhangi bir şekilde endişe etmenize gerek yok. Firma mutlaka size uygun olan araçları yönlendirecektir. Yeter ki iletişim adresleri üzerinden hızlı bir şekilde firmayla iletişime geçin.

Esenyurt Korsan Taksi VIP Araçlarla Hizmet Veriyor

Esenyurt korsan taksi içerisindeki araçlar tabii ki çeşitli modellere göre ayrılmaktadır. Ancak şunu söylemek isteriz ki, firma, belli başlı standartlara göre hareket etmektedir. Model ve sınıf şeklinde birtakım kriterler vardır. Böylece mesela aracını firmaya kiralık olarak vermek isteyen araç sahipleri de bu kriterlere sahip olduğunu düşündükleri araçlarını iş ortaklığı amacıyla firmaya devredebilmektedirler.

Esenyurt korsan taksi araçları içerisinde VIP araçlar da vardır. Özellikle de Uber’den aşina olduğumuz bu tarz araçların, uzun mesafede çok konforlu olduğunu itiraf etmeliyiz. Veyahut hafta sonu aile gezisi sırasında da sık sık kullanmak istediğimiz türden araçlar olduğunu da biliyoruz. Bugün firmanın bünyesinde hem ekonomik hem de bahsettiğimiz türden daha geniş araçları da görmek mümkündür. Tabii ki araç tercihlerinde dikkat etmemiz gereken unsurlar şunlardır:

 • Şehirlerarası mı şehir içi mi yolculuk edeceksiniz?
 • Eşyalarınız kaç kg ve ortalama hacimleri ne kadar?
 • Kaç kişi yolculuk etmeyi düşünüyorsunuz?
 • Mesafe ortalama kaç km?

Esenyurt Havaalanı Korsan Taksi

Özellikle de Esenyurt havaalanı korsan taksi hizmetlerinin popüler olduğunu biliyoruz. Çünkü biliyorsunuz ki Havalimanı gibi şehrin önemli elemanları kapladıkları alan sebebiyle şehir merkezinden uzak yerlere inşa edilmektedirler. Bu sebepten dolayı da mesela ulaşım epey bir zor olmaktadır. Hem eşya taşıması hem ekonomik açıdan masraf derken can sıkıcı bir süreçtir. Hele ki sarı taksilerle bu mesafeyi kat etmeye çalışırsanız, bir de işin içerisinde eşyalarınızın sığmaması durumları da girecektir.

Ancak Esenyurt korsan taksi hizmetleri ile birlikte hem araç tercihleriniz çok daha geniş hem de alacağınız hizmetler çok daha ekonomiktir. Ayrıca stresten uzak, konforlu bir biçimde seyahat edeceğinizin de altını çizmek istiyoruz. Birçok kişi bugün firmayla iletişime geçerek özel olarak havaalanına araç ayarlamaktadırlar.

Eğer yolcuğunuz kesinleşmişse ve karar vermişseniz tavsiyemiz şimdiden firmayla iletişime geçmenizdir. Ve böylelikle bir an önce randevu oluşturmanızdır. Çünkü gerçekten de havaalanı özelinde çok sayıda arama ve talep yer almaktadır. Randevu sistemine isminizi kaydederseniz eğer ki sorunsuz bir şekilde yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Önemli olan şey randevu bilgilerinizi eksiksiz vermeniz ve iptal durumlarında erkenden bunu firmaya iletmiş olmanızdır.

No Tags

50 total views, 3 today

  

Leave a Reply

 • Beylikdüzü Korsan Taksi

  Beylikdüzü Korsan Taksi

  by on 30 Aralık 2021 - 0 Comments

  Beylikdüzü korsan taksi hizmetleri ve bu kapsamda müşterilerin sorularını ve varsa sorunlarını konuşacağız. Öncelikli olarak şunu söylemeliyiz ki, Uber dönemi sonrasında korsan taksicilik ciddi anlamda palazlandı. Bunun sebeplerini sıralamak isteriz. Çünkü Freud’un da dediği gibi, sorunları bastırmak onların sadece farklı bir şekilde ifade edilmesine sebebiyet verecektir. Bu sebepleri sarı taksiciler görmek istemeseler de, alternatif çözümlerle […]

 • Bayrampaşa Korsan Taksi

  Bayrampaşa Korsan Taksi

  by on 30 Aralık 2021 - 0 Comments

  Bayrampaşa korsan taksi ile ilişkili konuşacağız. Götürdegötürelim uygulaması ve şirket özelinde hem genel korsan taksiciliği hem de şirket hizmetlerini ele alacağız. Böylelikle, sarı taksilerin verdikleri pahalı fiyatlar yerine alternatif birtakım seçenekler olduğunu da sizlere göstermiş olacağız. Tabii ki korsan taksicilik ile ilgili çok sayıda soru işareti de vardır. Bunları ilk başta çözüme kavuşturmamız gerekmektedir. En […]

 • Bakırköy Korsan Taksi

  Bakırköy Korsan Taksi Hizmeti

  by on 29 Aralık 2021 - 0 Comments

  Bakırköy Korsan Taksi hizmetleri, gün geçtikçe çok daha popüler bir konuma eriştiler. Bu yazımızda da detaylı bir şekilde bu hizmetleri incelemiş olacağız. Bildiğimiz taksicilik anlayışına göre mesela hangi konularda avantaj sahibi olmamızı sağlamaktadır ona da bakacağız. Öncelikli olarak belirli ekonomik kaygıların ağır bastığı dönemden geçiyoruz. Dolayısıyla da tabii ki cebimizi düşünüyor ekonomimizi sağlıyoruz. Kaçınılmaz olarak […]

 • Esenyurt Korsan Taksi

  by on 31 Aralık 2021 - 0 Comments

  Esenyurt korsan taksi hizmetleri almak için esasında birçok sebebimiz var diyebiliriz. İstanbul sınırları içerisindeki çözülmeyen taksi sorunu mu dersiniz, ekonomik sorunlar mı dersiniz? Yoksa taksicilerin müşterilere olan tavırlarını da mı öne sürersiniz… Yurt dışına kıyasla, ülkemizdeki taksicilik hizmetleri ne yazık ki ciddi anlamda iptidai ve köhne bir yapıdadır. Bu öncülümüzün en sağlam örneklerini bize kalırsa […]

 • alo korsan taksi

  Esenler Korsan Taksi

  by on 31 Aralık 2021 - 0 Comments

  Esenler korsan taksi hattı ile birlikte çok uygun fiyatlar eşliğinde hizmet alabilmektesiniz. Birçok kişinin artık İstanbul içi ulaşımın her türlüsünden kaçınmaya çalıştıklarını görüyoruz. Minibüsler çok kullanışsız. Taksiler çok pahalı ve stresli. Metroya yakın değilsiniz… İstanbul’da yaşayıp da ulaşım sorunu çekmek için nedenimiz eksik olur mu? Olmaz. Bu yüzden korsan taksicilik sektörü artık çok daha gelişmiştir. […]

Bizi Hemen Arayın