Welcome, visitor! [ Login

Beylikdüzü Korsan Taksi

Beylikdüzü Korsan Taksi | Beylikdüzü Korsan Taksi Fiyatları | 30 Aralık 2021

Beylikdüzü Korsan Taksi

Beylikdüzü korsan taksi hizmetleri ve bu kapsamda müşterilerin sorularını ve varsa sorunlarını konuşacağız. Öncelikli olarak şunu söylemeliyiz ki, Uber dönemi sonrasında korsan taksicilik ciddi anlamda palazlandı. Bunun sebeplerini sıralamak isteriz. Çünkü Freud’un da dediği gibi, sorunları bastırmak onların sadece farklı bir şekilde ifade edilmesine sebebiyet verecektir. Bu sebepleri sarı taksiciler görmek istemeseler de, alternatif çözümlerle birlikte kendisine ifade alanı bulmaya devam edeceklerdir:

 • Sarı taksicilerin müşterilere karşı olan tavırlarının kaba olması ve nezaket sınırlarının ötesinde olması
 • Araçların temiz olmaması ve şoförün sigara kullanması sebebiyle aracın içinin kötü kokması
 • Pandemi döneminde olmamıza rağmen şoförlerin yalnızca yanında müşteri olduğunda maske takması ve araç içi hijyene dikkat etmemesi
 • Kısa mesafe isteyen müşterilere hizmet vermekten kaçınmaları
 • Araçların konforsuz olması
 • Araç sayısının az olması

Yeterli mi? Bize kalırsa müşterilerin şikayetlerini ortaya koymaları açısından önemli yer kaplamaktadırlar. Ancak eminiz ki sokakta mikrofon uzatsaydık, taksiciler için çok daha fazlası söylenirdi! Nitekim bunu Uber taksicilik döneminde de görmüştük. Öyle ki, müşterilerin yarısından fazlasını kaybeden duraklar olmuştu.

Bakınız bunları dile getiriyor olmamak, bu sorunların olmadığı anlamına gelmeyecektir. Bugün neden Beylikdüzü korsan taksi hizmetleri bu kadar yükseliyor? İşte tam da bunlardan ötürü! Taksiciler sürekli bu sorunları yok saymaya çalışıyorlar. Müşteriler ise kendilerine değer veren hizmetleri tercih ediyorlar.

Hoş, demek istediğimiz şey her korsan taksicilik hizmeti vere şirketlerin aynı kalitede olduğu değildir. Böyle bir şeyi söylemek müthiş deli saçmasıdır! Ancak götürdegötürelim üzerinden Beylikdüzü korsan taksi hizmetleri almış kişiler için olumlu şeyler düşünüyoruz. Bunu düşünmemizi sağlayan şeyler ise bizzat zaten müşterilerin söylemleri olmaktadır.

Beylikdüzü Korsan Taksi Araçları Nasıl?

Beylikdüzü korsan taksi araçları ile ilgili konuşalım. Çünkü Uber hizmetlerinde en çok özlediğimiz şey konforlu geniş araçlar olmuştu. Ve öyle ki lüks araçlarla karşılaşınca, bugüne kadar hiç hissetmediğimiz kadar kendimizi değerli hissetmiştik! Üzerine bir de müşterilerine karşı kibar olan eğitimli şoförleri görmüştük. Kısacası, her şey, sarı taksilerden vazgeçmemiz açısından hazırdı.

Bu noktada işte gözümüzü korsan taksicilik hizmetlerine çevirdik. Çünkü Uber sonrasında tabiri caizse def edilen bu şoförler kendilerine korsan taksicilik sınırları içerisinde yer bulmaya çalıştılar. Nitekim bugün baktığımızda da Beylikdüzü korsan taksi içerisinde aynı simaları görüyoruz. Daha doğrusu aynı kitleyle karşılaşıyoruz.

Araçların lüks ve kaliteli olmasının yanı sıra mesela müşterilerine karşı nezaket sahibi olan beyefendilerin direksiyon başında olması bizlere güven vermektedir. Nitekim birkaç kere hizmet aldıktan sonrasında kendi şoförünüzü bile seçebiliyorsunuz. Kartını aldığınız şoförün mesela numarası üzerinden dilediğiniz zaman randevu yapabilmektesiniz. Böylelikle özellikle de seyahat öncesinde özel randevular yapabiliyorsunuz.

Genellikle müşterilerin hastane, havaalanı gibi daha spesifik noktalar için korsan taksicilik hizmetlerinden yararlandıklarını görüyoruz. Birincisi, araçlar konforlu ve yükleri taşıyacak yer var. Bu yüzden daha rahat bir şekilde gidebiliyoruz. İkincisiyse burada iletişim faktörü olmaktadır. Ve tabii ki ekonomik kısmı da unutmuyoruz. Yazımızın ilerleyen kısımlarında da zaten işin bu yüzünü de paylaşacağız. Fiyatlandırma kısmında müşterilerin neler düşündüklerine de göz atacağız.

Şu anda şirketin araçları geniş ve her cinsten kendisini göstermektedir. Zaten burada sizin talepleriniz de göz önündedir. Daha geniş araç isterseniz mesela ona göre Uber tarzı araç bile göndermektedirler. Önemli olan şey sizin ihtiyaçlarınızı bir şekilde karşılamasıdır. Eğer yükünüz fazlaysa mesela ona uygun bir araç göndereceklerdir. Şirketle iletişim kurmalı ve talebinizi dile getirmelisiniz.

Beylikdüzü Kaliteli Korsan Taksi Var Mı?

Beylikdüzü kaliteli korsan taksi hizmetleri var mı? Her yerde korsan taksicilik ile ilişkili olan birtakım söylemelerle karşılaşıyoruz. Kimileri olumlu şeyler söylerken kimileri bu noktada daha olumsuz birtakım yorumlar yapıyorlar. Tabii ki şunu da unutmayalım. Bazen sarı taksicilerin de tabii ki korsan taksicilik hakkında bazı kara propaganda çalışmaları yaptıklarına şahitlik etmekteyiz.

Bu tarz durumların söz konusu olması, biraz da rekabet dengesinin Beylikdüzü korsan taksicilik tarafına doğru kaymasından ötürüdür. İnsanlar dediğimiz şikayetler ve sitemler sebebiyle tabii ki daha uygun fiyatlı olan ulaşım araçlarını seçmekten yana olmaktadırlar. Ve tabii ki bunun yanında diğer saydığımız sebepler de aktiftir. Yani iletişim konusu olsun, araç konforu olsun her zaman ön plandadır.

Şimdi biraz da konuyu aslında korsan taksicilik ortamından ilerletmek istiyoruz. sarı taksiciler ile olan rekabette, korsan taksicilik hizmetlerinin her anlamda ön planda olduğunu görüyoruz. Fakat bir de kendi içerisindeki rekabet ortamı da vardır. Bu durumda her şirketin de kaliteli olamayacağını söylemiştik. Bu yüzden tabii ki doğru şirketi bulmak bizim için aşağıdaki başlıklar açısından güvencedir:

 • Emniyetli ve güvenilir şekilde istediğimiz yere ulaşmak
 • Konforlu bir araçta uygun fiyatlı şekilde seyahat etmek
 • İstediğimiz alandan araçların bizleri almalarını sağlamak

Her firmanın bu üç konuda aynı başarıyı gösterdiklerini kesinlikle düşünmüyoruz. Zaten bu ayrımı yapmalı ve ona göre hizmet almalıyız. Çünkü korsan taksicilik hizmetlerini almakta olan müşterilerin bu tarz hizmetleri uzun süreli düşündüklerini görüyoruz. Sarı taksi hizmetlerindeki gibi mesela hemen işlerini görmekten ziyade, hafta sonu mesela havaalanına gitmek gibi randevularla birlikte hizmet almaktadırlar.

Beylikdüzü kaliteli korsan taksi hizmetleri içerisinde özellikle de gördüğümüz birkaç unsuru da burada dillendirmek istiyoruz. Çünkü götürdegötürelim uygulamasında buna sık sık denk gelmekteyiz:

 • Güvenlik kameralarıyla birlikte anlık takip sisteminin yer alması ve şikayet durumlarında tespit yapılması
 • Özel konforlu geniş araçların seçilmesi
 • Ekonomik yakıt tüketen araçlar sayesinde maliyetten tasarruf
 • Hava şartlarına uygun şekilde klima ya da kalorifer kullanımı
 • Temizlik ve hijyenin ön planda tutulması

Beylikdüzü Taksi Fiyatlandırması Nasıl Yapılıyor?

Beylikdüzü korsan taksi fiyatları olarak da bir inceleme yapmazsak olmazdı. Çünkü sonuçta bugün müşterilerin en önemli korsan taksi tercih sebeplerinin başında ekonomik olması yer almaktadır. Şöyle bir hesap yaptığımızda sarı taksilere göre ortalama %50 indirimli rakamlar görmekteyiz.

Son dönemlerde meydana gelmiş olan kur dalgalanmalarını ve buna paralel olarak enflasyonun artışını da düşünelim. Halk zaten gıdaya artık belirli bir bütçe ayırırken zorlanır hale geldi. Bir de üzerinde ulaşım amacıyla daha da yüklü miktarda para harcamaktan haklı olarak kaçınıyorlar. Bu noktada sarı taksilerden hizmet almak yerine Beylikdüzü korsan taksi fiyatları daha cazip gelmektedir.

Hoş, her şeyde olduğu gibi yakıtlarda da artan zamları gördük. Nitekim artış gösteren zamlar korsan taksiciler içerisinde de aynı etkiyi bıraktı. Ancak genel olarak yine de götürdegötürelim bünyesinden alacağınız hizmetlerin çok daha uygun fiyatlı olduklarını itiraf etmeliyiz. Hele ki uzun yolculuklar esnasında bu çok daha görünür bir hal alacaktır.

Beylikdüzü korsan taksi söylemek isterseniz bunu nasıl yapacağınızı biliyor musunuz? İlk olarak sisteme kayıtlı Whatsapp telefon numarasına mesaj atabilirsiniz. Ya da doğrudan arayadabilirsiniz. İlk başta merkezi arar daha sonrasında hizmet aldığınız şoförlerin şahsi numaralarını da alabilirsiniz. Böyle bir uygulamanın da olduğunu unutmayalım. Mesela X aracıyla seyahat ettiniz. Daha sonrasında bu şoförün numarasını ya da kartını alarak mesela özel olarak ilerleyen süreçler açısından randevu taleplerinizde de bulunabilirsiniz.

İleri tarihe ertelenmiş randevu sistemi, acil birtakım toplantı durumunda ya da planlarınız içerisinde ön plana çıkmaktadır. Çünkü ne yazık ki İstanbul’da şahsi araç kullanmak bile yorucu ve stres faktörüdür. Bunun yerine mesela korsan taksi hizmetleri alarak, daha kaliteli ve keyifli yolculuk sürecini kendinize ısmarlayabilirsiniz.

Bu arada sistemin Instagram hesabını da takip etmenizi isteriz. Burada sürekli olarak paylaşımlarla aktif kalan şirketin çalışma dinamiklerini de görebilirsiniz. Ayrıca güncel iletişim adresleri ya da telefon numarası bilgileri de buralarda yerlerini almaktadırlar. Bir de internet sitesine yönlendirme yaparak sizleri güncel gelişmelerden haberdar kılmaktadırlar.

Beylikdüzü Korsan Taksi Şoförler Araçta Sigara İçiyor Mu?

Bu başlığı esasında özel olarak seçtik diyebiliriz. Çünkü her ne kadar göz önünde olmasa da birçok müşterinin bu tip konuları şikayet unsuru olarak paylaştıklarını görüyoruz. Aynı durumu mesela şehirlerarası otobüslerde de görüyoruz. Şoförler molada veya araç dışında karşılayacakları bir ihtiyaçlarını araç içerisinde yapıyorlar. Ve bu konuda hiçbir sorumluluk hissetmiyorlar!

Sarı taksilerde de mesela müşteriler, araca bindiklerinde sinmiş sigara kokusuyla karşılaşmak istemiyorlar. Öyle ki bu kokudan sigara kullanan müşteriler bile fazlasıyla rahatsız olmaktadırlar. Peki, Beylikdüzü korsan taksihizmetleri içerisinde böyle bir durum var mı diye soruyoruz. Firmanın çalışanlarına olan yönlendirmelerini inceliyoruz.

Şirket, nasıl ki müşterilerine karşı nezaketi işe alım sürecinde elzem bir unsur olarak belirtiyorsa sigara konusu da ilk sıradadır. Tabii ki şoförler bu tarz birtakım ihtiyaçlarını karşılayacaklardır. Ancak araç içerisinde olmamak kaydıyla yapmak gibi bir zorunlulukları vardır. Ve müşterilerin herhangi bir biçimde kokudan rahatsız olma durumlarını da gözetirsek, şirket tabii ki bu noktada bir kuralı çalışanlarına empoze etmektedir.

Beylikdüzü korsan taksi hizmetlerinin kaliteli ve hijyenik olduğu gerçeği, şoförlerin bu tarz kurallara da uymalarıyla birlikte daha da açık hale gelmiştir. Diğer unsurların da zaten göz önünde olduğundan bahsetmiştik. Yani mesela müşteri ile olan diyalog ve nezaket gibi unsurlar da yine götürdegötürelim uygulamasının avantajlarını gözler önüne sermektedir.

81 total views, 3 today

  

Leave a Reply

 • Beylikdüzü Korsan Taksi

  Beylikdüzü Korsan Taksi

  by on 30 Aralık 2021 - 0 Comments

  Beylikdüzü korsan taksi hizmetleri ve bu kapsamda müşterilerin sorularını ve varsa sorunlarını konuşacağız. Öncelikli olarak şunu söylemeliyiz ki, Uber dönemi sonrasında korsan taksicilik ciddi anlamda palazlandı. Bunun sebeplerini sıralamak isteriz. Çünkü Freud’un da dediği gibi, sorunları bastırmak onların sadece farklı bir şekilde ifade edilmesine sebebiyet verecektir. Bu sebepleri sarı taksiciler görmek istemeseler de, alternatif çözümlerle […]

 • Bayrampaşa Korsan Taksi

  Bayrampaşa Korsan Taksi

  by on 30 Aralık 2021 - 0 Comments

  Bayrampaşa korsan taksi ile ilişkili konuşacağız. Götürdegötürelim uygulaması ve şirket özelinde hem genel korsan taksiciliği hem de şirket hizmetlerini ele alacağız. Böylelikle, sarı taksilerin verdikleri pahalı fiyatlar yerine alternatif birtakım seçenekler olduğunu da sizlere göstermiş olacağız. Tabii ki korsan taksicilik ile ilgili çok sayıda soru işareti de vardır. Bunları ilk başta çözüme kavuşturmamız gerekmektedir. En […]

 • Bakırköy Korsan Taksi

  Bakırköy Korsan Taksi Hizmeti

  by on 29 Aralık 2021 - 0 Comments

  Bakırköy Korsan Taksi hizmetleri, gün geçtikçe çok daha popüler bir konuma eriştiler. Bu yazımızda da detaylı bir şekilde bu hizmetleri incelemiş olacağız. Bildiğimiz taksicilik anlayışına göre mesela hangi konularda avantaj sahibi olmamızı sağlamaktadır ona da bakacağız. Öncelikli olarak belirli ekonomik kaygıların ağır bastığı dönemden geçiyoruz. Dolayısıyla da tabii ki cebimizi düşünüyor ekonomimizi sağlıyoruz. Kaçınılmaz olarak […]

 • Esenyurt Korsan Taksi

  by on 31 Aralık 2021 - 0 Comments

  Esenyurt korsan taksi hizmetleri almak için esasında birçok sebebimiz var diyebiliriz. İstanbul sınırları içerisindeki çözülmeyen taksi sorunu mu dersiniz, ekonomik sorunlar mı dersiniz? Yoksa taksicilerin müşterilere olan tavırlarını da mı öne sürersiniz… Yurt dışına kıyasla, ülkemizdeki taksicilik hizmetleri ne yazık ki ciddi anlamda iptidai ve köhne bir yapıdadır. Bu öncülümüzün en sağlam örneklerini bize kalırsa […]

 • alo korsan taksi

  Esenler Korsan Taksi

  by on 31 Aralık 2021 - 0 Comments

  Esenler korsan taksi hattı ile birlikte çok uygun fiyatlar eşliğinde hizmet alabilmektesiniz. Birçok kişinin artık İstanbul içi ulaşımın her türlüsünden kaçınmaya çalıştıklarını görüyoruz. Minibüsler çok kullanışsız. Taksiler çok pahalı ve stresli. Metroya yakın değilsiniz… İstanbul’da yaşayıp da ulaşım sorunu çekmek için nedenimiz eksik olur mu? Olmaz. Bu yüzden korsan taksicilik sektörü artık çok daha gelişmiştir. […]

Bizi Hemen Arayın