Welcome, visitor! [ Login

Bakırköy Korsan Taksi Hizmeti

Bakırköy Korsan Taksi | Kaliteli Taksi Hizmeti | 29 Aralık 2021

Bakırköy Korsan Taksi

Bakırköy Korsan Taksi
Bakırköy Korsan Taksi hizmetleri, gün geçtikçe çok daha popüler bir konuma eriştiler. Bu yazımızda da detaylı bir şekilde bu hizmetleri incelemiş olacağız. Bildiğimiz taksicilik anlayışına göre mesela hangi konularda avantaj sahibi olmamızı sağlamaktadır ona da bakacağız.

Öncelikli olarak belirli ekonomik kaygıların ağır bastığı dönemden geçiyoruz. Dolayısıyla da tabii ki cebimizi düşünüyor ekonomimizi sağlıyoruz. Kaçınılmaz olarak aynı bakış açısını bireysel olarak her birimiz bütçemize uyguluyoruz. Hele ki bir de İstanbul gibi bir yerde yaşıyorsak, bunun ne kadar ağır bedeller olduğuna şahitlik ediyoruz.

Dolayısıyla da asında Bakırköy korsan taksi hizmetleri gün geçtikçe müşterilerin dikkatini daha çok çekmeye başlıyor. Tabii ki bir de bu firmaların internet üzerindeki pazarlama hizmetleri çok daha başarılıdır. Bu yüzden dolayı da mesela kendilerini göstermektedirler. Ön plana çıkmaktadırlar.

Sistemi biraz anlatmak isteriz. Tek konu burada ucuz olması mıdır? Ekonomik bir sistem var evet ama başka bir özelliği yok mu diye sormak istiyoruz. Tabii ki var! Götürdegötürelim uygulamasına baktığımızda, şoför bazında mesela birtakım kriterler söz konusudur. Müşterinin memnuniyeti odak noktadır ve aşağıdaki konular üzerinde özel kriterler göz önündedir:

 • Şoförler kesinlikle sürüş kabiliyeti konusunda ortalamanın üzerinde olmak zorundadırlar
 • Ayrıca araçta sigara içmeyeceklerinin garantisi verirler
 • Kendi araçlarıyla dahi geliyorlarsa bile araçta maske kullanacaklarının da garantisi vermek zorundadırlar

Bakırköy Hoşgörülü Korsan Taksi Hizmetleri

Müşterilerine karşı hoşgörülü bir biçimde yaklaşan ve lisanı güçlü olan şoförleri almaya da tabii ki özen göstermektedirler. Özellikle de birtakım ön yargıların olduğunu düşünürsek bunun önemi çok daha ön plana çıkacaktır. Götürdegötürelim sizlere daha emniyetli bir yolculuğu korsan taksi hizmetleri içerisinde de garanti etmektedir.

Liyakat sahibi olan şoförlerini işe almış olan firma, çeşitli iş ortaklıkları kabul etmektedir. Mesela ilanlarda belirli bir para kazanma garantisi vermektedir. Tek yapmanız gereken şey kendi aracınızla sisteme dahil olmaktır. Firma kendi bünyesindeki araçlarının yanı sıra bir de kişilerden şahsi araçlarını da kullanmasına müsaade etmektedir. Ancak yukarıda vermiş olduğumuz bilgiler kesinlikle hala geçerliliğini korumaktadır.

Bakırköy Şehirlerarası Korsan Taksi Hizmetleri

Bakırköy şehirlerarası korsan taksi hizmetleri de vardır. Özellikle daha konforlu bir şekilde hizmet almak istiyorsanız bu konuda, korsan taksi uygulamalarını seçebilirsiniz. Firmanın tercih ettiği hizmet anlayışında temel olarak geniş ve konforlu araçlar söz konusudur. Uzun yolculuklara hazır olan kaliteli araçlarla hizmet almaktasınız.

için Bakırköy şehirlerarası korsan taksi hizmetleriuzun yolculuklarda tabii ki daha ekonomik bir şekilde hizmet sağlamaktadır. Bugün şehirlerarası otobüs kullanmamak için de mesela birçok kişinin çeşitli sebepleri vardır. Bunlar arasında şoförün araçta sigara içmesinden tutun da, konforsuz yolculuğa kadar çeşitli nedenleri gösterebilmekteyiz.

Oysa şehirlerarası yolculuk yapacak olan kişiler için araçlar özel olarak seçilmektedir. Şoförler zaten hijyen kurallarına uyum göstermek zorundadırlar. Araçta sigara içmek gibi birtakım durumlar zaten söz konusu olamaz.

Bakırköy Korsan Taksi Evcil Kabul Ediyor Mu?

Bakırköy şehirlerarası korsan taksi hizmetleri, evcil hayvan konusunu da çözmenizi sağlamaktadır. Şirket, özel olarak bu tarz durumlarda araç içi hazırlıklarını yapmaktadır. Aracın uygun yerlerinde kedinize ya da köpeğinize hazırlanan alan vardır. Böylelikle araç, daha sonrasındaki kullanımlar için de hijyenini korumuş olacaktır.

Gerekli görüldüğü takdirde uygun yerlerde mola vermek isterseniz bunu şoföre bildirebilirsiniz. İster kendiniz için isterseniz de evcil hayvanınız için bu tarz taleplerde bulunabilirsiniz. Otobüs hizmetlerindeki gibi tek bir şerit üzerinde ilerlemek yerine, yolculuğunuzun patronu siz olacaksınız.

Bakırköy korsan taksi uygulamasında arkadaşınızla birlikte yolculuk yapabilirsiniz. Hele ki amacınız şehir değiştirmekse, güzel bir sohbet eşliğinde bunu yapmak istiyorsanız, hemen iletişime geçebilirsiniz. Öncelikli olarak tabii ki birkaç soru işaretine bakmak gerekiyor. Bu sorulara yanıt verdikten sonrasında hızlı bir şekilde firma uygun araçları sizlere paylaşacaktır:

 • Kaç kişi olacaksınız?
 • Herhangi bir eşya taşıması yapacak mısınız?
 • Hangi şehre gidiyorsunuz?

Şehirlerarası olarak yapılan taksicilik hizmetlerinde genellikle çevre illere yolculuklar yapılmaktadır. İstanbul-Bursa gibi nispeten daha yakın mesafelere hizmet sağlanmaktadır.

Eğer İstanbul dışı taksicilik hizmetleri alacaksanız tavsiyemiz erkenden randevu sistemine isminizi yazdırmanızdır. Çünkü bu tarz hizmetlerde, sistem içerisindeki araçların hazırlanması için erkenden davranılmaktadır.

Mesela sizin istediğiniz araçlar belirlemiş olduğunuz gün içerisinde kapatılmaktadır. Sadece sizin için bekletilmektedir. Ve herhangi bir şekilde diğer amaçlar için de kullanılmamaktadır.

Bakırköy Korsan Taksi Özel Araç Seçenekleriyle Birlikte

Bakırköy korsan taksi hizmetlerindeki araç seçeneklerinden bahsedelim. Şunu öncelikli olarak söylemek istiyoruz. Gerçekten de çok yoğun bir araç seçenekler listesi vardır. Bunun en temel sebebiyle, sistemin, araç sahibi kişilerin katılımıyla birlikte daha da zenginleşmesidir.

Korsan taksicilik yapmak isteyen kişilere mesela çeşitli iş ilanları servis edilmektedir. Burada hemen araç sahiplerinin araçlarını alarak hizmet verebilmeleri mümkün hale gelmektedir. Tabii ki götürdegötürelim gibi şirketler araç tercihlerinde de belirli birtakım kriterlere bakmaktadırlar.

Uygun genişliğe sahip olmasından tutun da yakıt tüketimine kadar bir aralık belirlemektedirler. Aracınızın hangi zamanlarda kullanımda olacağı gibi birtakım mesai saatleri de belirlenmektedir. Daha sonrasında tabii ki bir de şoför olarak araç sahibi de bir mülakata tabii tutulmaktadırlar.

Evet, araç sahibi olabilirsiniz. Ancak firmayla birlikte çalışabilmeniz için kesinlikle bunun yeterli olmadığını söylemeliyiz. Çünkü yukarıda mesela paylaştığımız sürücü kriterleri de vardır. Direksiyon hakimiyeti, müşteriyle olan iletişim gibi unsurlar da çok önem arz eden seçenekler arasında kendisini göstermektedir.

Bakırköy Korsan Taksi VIP Araçlar

Bakırköy korsan taksi hizmetlerinde VIP araçlar da vardır. Bu tarz araçlar, özel buluşmalar için kullanılmaktadırlar. Ya da şehirlerarası yolculukta kullanılmaktadırlar. En önemli özellikleri yüksek sınıf olmalarıdır. Yeni ve lüks araçlardır. Çok daha geniş olan bir iç mekanı vardır. Sürücüler gerektiğinde özel olarak giyinmektedirler. Araç içi ikrama kadar geniş bir hizmet alanı bulunmaktadır.

Birtakım iş gezilerinde ya da havaalanı karşılama, yerleştirme hizmetlerinde tercih edilmektedirler. Ancak randevu sistemine giriş yaptığınızda bunları belirtmeniz dahilinde hemen gerekli ve uygun araçlarla da karşılaşacaksınız.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi araç sahiplerinin de sisteme dahil olması, araç listesinin daha geniş olmasını sağlamaktadır. Ve sürekli de yeni araçların bulunmasıyla birlikte şirket, müşterilere daha hızlı bir şekilde hizmet sağlamaktadır.

Bakırköy Doblo Ve Servis Araçları

Bazen yolculuklarımız sırasında tabii ki yükümüz de ağır olabilmektedir. İstanbul’da taksi sıkıntısını düşünürsek, özel olarak bir de araç taleplerimize yanıt verebilecek araç seçenekleri yok gibidir. Bu tarz olan araçlara erişim kısmında Bakırköy korsan taksi araçlarının avantajları göz önündedir. Çünkü ister doblo tarzı isterseniz de mesela servis tarzı araçlardan hizmet alabilmektesiniz.

Havaalanına mesela eşya yükünüz fazlaysa ve birden fazla kişiyseniz, hemen servis araçlarını da çağırabilirsiniz. Ayrıca tabii ki araç içi konfor da oldukça yüksektir. Şirketin bu noktada da başarısı göz önündedir. Ekonomik şekilde hem konforlu hem de rahat bir şekilde hizmet almamızı sağlamaktadırlar.

Bakırköy Korsan Taksi Özel Abonelik Paketleri

Bakırköy korsan taksi hizmetlerinde abonelik hizmetleri de ön plandadır. Nedir abonelik hizmetleri diye sorabilirsiniz. Aslında firmaların, müşterisini daha uzun süreli şekilde bünyesinde tutması içindir. Normal fiyatlandırmalara göre abonelik fiyatlandırmaları daha ucuz olmaktadır.

Çünkü zaten piyasada çok sayıda korsan olarak hizmet vermekte olan şirket vardır. Dediğimiz gibi Uber’in açıklığını bir süre sonrasında bu şirketler kapatmışlardır. İstanbullunun da buna ihtiyacı olduğunu inkar edemeyiz. Hem genel taksi sorunu var hem de taksici sorunu var diyebiliriz. Uber bu boşluğu kapatabilecek yegane uygulamalar arasındaydı.

Fakat Uber’in yediği tokat sonrasında bu boşlukları bu sefer korsan taksi hizmetleri doldurmaya başladı. Nitekim İstanbul içi olan çok sayıda firmanın bulunduğunu söyleyebiliriz. Ve bunlar kendi içlerinde bir nevi rekabet halinde olmaktadırlar. En iyi hizmeti vermeleri için rekabette ön planda olmayı istemektedirler.

Bu da aslında onların sürekli olarak kendilerini geliştirmesi demektir. Bir anlamda da olumlu etkisi vardır. Ancak denetimi olmayan bir sektör olmasından ötürü bazı birtakım kötü seçenekler de bulunabilmektedir. Güvenilir olmayan ve emniyetli olmayan hizmetler de görebilmemiz mümkündür.

Bakırköy korsan taksi hizmetleri ile ilişkili bu abonelik hizmetleri, sektörde bir adım öne çıkmak için yapılan önemli kampanyalar arasındadır. Zaten ekonomik olan ücretlere daha da ekonomik bir etki, dokunuştur diyebiliriz.

Bakırköy Korsan Taksi Abonelik İle Daha Ucuz

Genellikle %20’ye varan indirimler abonelik sırasında uygulanabilmektedir. Sistemin işlemesi için ilk başta randevu alıyorsunuz. Daha sonrasında abonelik paketini toplu olarak satın alıyorsunuz. Bir nevi otobüs, metro kartı gibi düşünebilirsiniz. Her biniş esnasında mesela bakiyeniz düşüyor. Ancak mesela 200 TL’lik kartı 150 TL’ye alıyorsunuz. Böylece indirimli şekilde yolculuk yapıyorsunuz.

Bugün İstanbul halkının ulaşım sorununa gerçekten de çok içten dokunmayı başarmış olan korsan taksicilik anlayışı bir de abonelik ile birlikte daha da ucuzlamış durumadır. Şimdi gözümüzü yeni yıla diktik. Sarı taksilere zam geleceği yönünde bilgi aldık. Demek oluyor ki İstanbul halkı yeniden bu sorunlarla karşılaşacak ve yönünü yeniden bir kere daha korsan taksilere çevirecektir.

Eğer sizler de ulaşım sorunu konusunda daha ekonomik bir seçeneği değerlendirmek istiyorsanız götürdegötürelim uygulamasına da göz atabilirsiniz. Randevu sistemleri hem Whatsapp üzerindendir hem de sitenin kendisindendir. Zaten her iki kaynak da birbirine bağlıdır. Giriş yapmak isterseniz mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Bakırköy Korsan Taksi Çağır

Bakırköy korsan taksi çağır diyenler için randevu sistemini söylemiştik. Burada sistemin temel olarak nasıl işlemekte olduğundan da bahsetmiştik. Ayrıca Whatsapp ve telefon numarası için de önemli birkaç unsuru sizlerle paylaştık. Artık bu iletişim ağları aracılığıyla birlikte hızlıca gerekli işlemlerinizi yapabilmektesiniz.

Sitenin internet sitesi de hazırlık aşamasında. Kısa bir süre sonrasında açılacaktır. Buradan hızlıca randevu sistemlerinize giriş yaparak bilgi verebilirsiniz. Ve bilgileriniz doğrultusunda firmanın hangi araçlarla vesaire hizmet vereceğine katkıda bulunabilirsiniz.

Bakırköy korsan taksi hizmetlerinin araç çeşitliliği ve şoför çeşitliliği gibi konuları, müşterilerin sorunsuz bir biçimde yolculuk yapmasını sağlayacaktır. Sistem kendisini geliştirmeye devam ederken tavsiyemiz hemen sizlerin de göz atmasıdır.

Eğer işbirliği içerisinde olmak isterseniz şahsi aracınızla başvurabilirsiniz. Dediğimiz gibi burada önemli olan şey aracınızı teslim etmenin yanı sıra aracın uygunluğudur. Eğer ki tabii ki bir de şoförlük de yapmak isterseniz bunu belirtebilirsiniz. Bu durumda iki ayrı mülakat söz konusudur. Yani ilk başta sizin için daha sonrasında aracınız için.

Şirket müşterisine karşı hem araç konusunda hem de hizmet konusunda en iyisini vermeyi amaç edinmiştir. Ve bugüne kadar da her zaman bunun izlerini bizlere göstermiştir.

Bakırköy Korsan Çağırma Adımları

Bakırköy korsan taksi çağırmak isteyenler için birkaç temel adım söz konusudur. Ve önemli birtakım bilgileri vermemiz gerekmektedir. Öncelikli olarak yazımızın sonuna doğru ilerlerken hangi iletişim araçlarını seçebiliriz ona bakalım:

 • Whatsapp
 • İnternet Sitesi
 • Telefon Numarası
 • Instagram
 • Telegram

Bu seçeneklerden uygun olanına baktıktan sonrasında firma tabii ki birtakım uygun bilgileri sizlerden talep edecektir. Genel olarak aşağıdaki bilgiler yeterli olmaktadır:

 • Nereye taksi istiyorsunuz?
 • Nereye gideceksiniz?
 • Mola verilecek mi?
 • Kaç kişi olacaksınız?
 • Araç içi ikram istiyor musunuz?
 • Evcil hayvan olacak mı?
 • Çocuk koltuğu gibi ayrı birtakım ekipmanlar gerekiyor mu?

Temel olarak bu bilgiler firmanın sizlere hizmet verirken hangi araçları seçeceğini belirtmekte yeterlidir.

Bu arada güvenlik konusunda firmanın oldukça prensip sahibi olduğunu görüntülüyoruz. Mesela araç içi olan güvenlik kameraları burada önemli bir hizmet parçasıdır. Yolcuların şikayet hakları saklıdır. Eğer memnun olmadıysanız mesela bunu hemen şikayet olarak dillendirebilirsiniz. Gerekli yerler üzerinden araç içi kameradan hemen inceleme yapılır. Ve mağduriyetiniz varsa şayet, giderilir.

75 total views, 3 today

  

Leave a Reply

 • Beylikdüzü Korsan Taksi

  Beylikdüzü Korsan Taksi

  by on 30 Aralık 2021 - 0 Comments

  Beylikdüzü korsan taksi hizmetleri ve bu kapsamda müşterilerin sorularını ve varsa sorunlarını konuşacağız. Öncelikli olarak şunu söylemeliyiz ki, Uber dönemi sonrasında korsan taksicilik ciddi anlamda palazlandı. Bunun sebeplerini sıralamak isteriz. Çünkü Freud’un da dediği gibi, sorunları bastırmak onların sadece farklı bir şekilde ifade edilmesine sebebiyet verecektir. Bu sebepleri sarı taksiciler görmek istemeseler de, alternatif çözümlerle […]

 • Bayrampaşa Korsan Taksi

  Bayrampaşa Korsan Taksi

  by on 30 Aralık 2021 - 0 Comments

  Bayrampaşa korsan taksi ile ilişkili konuşacağız. Götürdegötürelim uygulaması ve şirket özelinde hem genel korsan taksiciliği hem de şirket hizmetlerini ele alacağız. Böylelikle, sarı taksilerin verdikleri pahalı fiyatlar yerine alternatif birtakım seçenekler olduğunu da sizlere göstermiş olacağız. Tabii ki korsan taksicilik ile ilgili çok sayıda soru işareti de vardır. Bunları ilk başta çözüme kavuşturmamız gerekmektedir. En […]

 • Bakırköy Korsan Taksi

  Bakırköy Korsan Taksi Hizmeti

  by on 29 Aralık 2021 - 0 Comments

  Bakırköy Korsan Taksi hizmetleri, gün geçtikçe çok daha popüler bir konuma eriştiler. Bu yazımızda da detaylı bir şekilde bu hizmetleri incelemiş olacağız. Bildiğimiz taksicilik anlayışına göre mesela hangi konularda avantaj sahibi olmamızı sağlamaktadır ona da bakacağız. Öncelikli olarak belirli ekonomik kaygıların ağır bastığı dönemden geçiyoruz. Dolayısıyla da tabii ki cebimizi düşünüyor ekonomimizi sağlıyoruz. Kaçınılmaz olarak […]

 • Esenyurt Korsan Taksi

  by on 31 Aralık 2021 - 0 Comments

  Esenyurt korsan taksi hizmetleri almak için esasında birçok sebebimiz var diyebiliriz. İstanbul sınırları içerisindeki çözülmeyen taksi sorunu mu dersiniz, ekonomik sorunlar mı dersiniz? Yoksa taksicilerin müşterilere olan tavırlarını da mı öne sürersiniz… Yurt dışına kıyasla, ülkemizdeki taksicilik hizmetleri ne yazık ki ciddi anlamda iptidai ve köhne bir yapıdadır. Bu öncülümüzün en sağlam örneklerini bize kalırsa […]

 • alo korsan taksi

  Esenler Korsan Taksi

  by on 31 Aralık 2021 - 0 Comments

  Esenler korsan taksi hattı ile birlikte çok uygun fiyatlar eşliğinde hizmet alabilmektesiniz. Birçok kişinin artık İstanbul içi ulaşımın her türlüsünden kaçınmaya çalıştıklarını görüyoruz. Minibüsler çok kullanışsız. Taksiler çok pahalı ve stresli. Metroya yakın değilsiniz… İstanbul’da yaşayıp da ulaşım sorunu çekmek için nedenimiz eksik olur mu? Olmaz. Bu yüzden korsan taksicilik sektörü artık çok daha gelişmiştir. […]

Bizi Hemen Arayın